اپلیکیشن «سامانه پایش سلامت کارکنان» در شرکت مس راه‌اندازی شد
سرپرست طرح یکپارچه‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی شرکت ملی صنایع مس ایران، از راه‌اندازی اپلیکیشن تلفن همراه با عنوان «سامانه پایش سلامت کارکنان» به همت امور فاوای شرکت مس خبر داد.
 چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با اقدام جهادگرانه موكب مجتمع مس سرچشمه
مجتمع مس سرچشمه از آزمون بزرگ «كمك مومنانه» سربلند بيرون آمد
«عدّه‌ای هستند که در این شرایط و در این اوضاع حقیقتاً زندگی‌شان بسختی قابل گذران است و نمیتوانند زندگی معمولیِ عادیِ خودشان را اداره کنند؛ مردمی که دستشان باز است و توانایی دارند بایستی در این زمینه فعّالیّت وسیعی را شروع کنند .....
 سه شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

مجموعه مس سرچشمه در همه زمینه ها پیشقدم و منشا خیر است
چهارشنبه 27 فروردین ماه امام جمعه رفسنجان، فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان، مدیر مجتمع مس سرچشمه به همراهی جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان و مدیران مجتمع مس سرچشمه از مراحل بسته بندی اقلام مواد غذایی ویژه نیازمندان در قالب رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه بازدید کردند.
 يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت
رزمایش مواسات مجتمع مس سرچشمه برای یاری نیازمندان
با شیوع ویروس کرونا در کشور بحث نخست مسئولان عالی رتبه نظام و مردم مقابله و پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس در جامعه است به همین سبب اقدامات مختلفی به صورت شبانه‌روزی برای نابودی ویروس کرونا و مقابله با آن انجام می‌شود.
 يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرعامل شرکت حکیم مس عنوان کرد
ارتقای چشمگیر کیفیت خدمات بهداشتی و پزشکی ارائه‌شده به کارمندان شرکت مس در سال 98/اقدامات ویژه در پنج درمانگاه شرکت مس برای جلوگیری از شیوع کرونا
دکتر بهبود ساردوئی مدیرعامل شرکت حکیم مس در گفت‌وگو با مس‌پرس از ارتقای چشمگیر کیفیت خدمات بهداشتی و پزشکی ارائه‌شده به کارمندان شرکت مس در سال 1398 و اقدامات ویژه در پنج درمانگاه شرکت مس برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.
 شنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

قدردانی مسئولان استان کرمان و آذربایجان شرقی از حمایت‌های شرکت مس برای مقابله با کرونا
جمعی از مسئولان استان کرمان و اذربایجان شرقی از حمایت‌های شرکت مس برای مقابله با کرونا قدردانی کردند.
 پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تلاش جهاد گونه امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه در پیشگیری و مهار بیماری کرونا
به گزارش روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه از اولین روزهای اسفند ۹۸ که با مصوبه ستاد بحران مجتمع مس سرچشمه کمیته پیشگیری از ویروس کرونا تشکیل شده؛ یکی از امورهای مهم مجتمع که نقش مهم و کلیدی در روند مبارزه با شیوع کرونا ویروس در مجتمع داشته است، امور انبارها و سفارشات می باشد.
 چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه خبر داد:
روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا
«محمدرضا رجب پور» مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه شرکت ملی صنایع مس ایران یک صنعت پیشگام در کشور تلقی می شود، تصریح کرد: در این راستا در مجتمع مس سرچشمه به عنوان قلب تپنده صنعت مس در کشور در مقابله با ویروس کرونا اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و درمانی انجام گرفته و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه نیز پیشگام اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا بوده است.
 شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد:
وضعیت مجتمع مس سرچشمه مورد تایید است
رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در خصوص وضعیت مس سرچشمه گفت: این مجتمع مورد تایید است و تمام پروتکل های وزارت بهداشت را رعایت می کند.
 جمعه ١٥ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شرکت ملی مس؛ فعال‌ترین شرکت معدنی در مقابله با کرونا شناخته شد
بر پایه یک نظر سنجی که پایگاه خبری «می‌متالز» درخصوص عملکرد شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی در مقابله و پیشگیری از کرونا کرد، شرکت ملی مس از نگاه کاربران به عنوان فعال‌ترین شرکت در حوزه مقابله با کرونا شناخته شد.
 پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 صفحه بعدی >>