کد خبر: 92/ ٠٨:٤٨ - شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 92
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
با حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان؛
جشنواره «روستا و عشایر دوستدار کتاب ایران» در روستای محمدآباد ساقی انار برگزار می‌شود
 
مراسم امضای تفاهم‌نامه و رونمایی پوستر جشنواره «روستا و عشایر دوستدار کتاب ایران»، در روستای محمدآباد ساقی انار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، در این مراسم که در کتابخانه روستای محمدآباد ساقی برگزار شد، معاون فرمانداری شهرستان انار، مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار، بخشدار انار، رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان انار و جمعی از مسئولان به‌همراه مدیر موسسه پرسشگران ایرانیان و مدیر موسسه فرهنگی و هنری نقش مهتاب صدر حضور داشتند.

در این نشست، درخصوص اهداف جشنواره، برنامه‌ها، مکان و زمان، تعیین و شرح وظایف کمیته‌های برگزاری این جشنواره، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

همچنین، تفاهم‌نامه‌هایی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار به‌عنوان دبیر و موسسه فرهنگی و هنری نقش مهتاب صدر به‌عنوان مجری طرح  به امضا رسید و از پوستر ویژه روستای محمدآباد ساقی رونمایی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار در این رابطه گفت: برنامه‌های این جشنواره در ۲۲ عنوان معرفی شد و مورد بررسی قرار گرفت و قرار است این برنامه‌ها از دی‌ماه سال جاری به مدت ۱۵ماه به‌صورت حضوری و مجازی در روستای محمدآبادساقی انجام شود.

جعفری افزود: ازجمله این برنامه‌ها که با هدف بالا بردن افزایش سطح مطالعه در روستای محمدآباد ساقی اجرا می‌شود، می‌توان به برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی، شب شعر با محوریت کتاب، برنامه‌های فرهنگی و هنری با محوریت کتاب، مسابقه نقاشی با محوریت کتاب، تجهیز مسجد و کتابخانه روستای محمدآباد ساقی و... اشاره کرد.

به گفته وی، این برنامه‌ها به دبیرخانه جشنواره در تهران ارسال شده و ۱۵ماه پس از اجرا مورد داوری قرار خواهند گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار از همکاری و حمایت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در اجرای برنامه‌های این جشنواره در روستای محمدآباد ساقی قدردانی و تصریح کرد: مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، همیشه و همواره حامی فرهنگ و هنر بوده است که جا دارد از این رویکرد قدردانی کنیم.

 

روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: