کد خبر: 129/ ٠٨:٠١ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 129
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
مدیر مجتمع مس سرچشمه:
یکی از اولویتهای مجتمع مس سرچشمه رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران است
 
مدیر مجتمع مس سرچشمه تأکید کرد: قطعاً یکی از اولویت های کاری ما رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگرانی است که در شرکت مس مشغول به کار بوده اند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، مهندس حسین احمدی در نشست خانواده های شهدای صنعت مس در مشهد مقدس ضمن قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران برای حضور در این مراسم، اظهار داشت: تمام زندگی و حیات خود را مدیون کسانی هستیم که شهدا را پرورش دادند و کسانی که جان خود را برای استقلال و ثبات و امنیت این نظام هدیه کردند.

وی بیان کرد: به فرموده امام خمینی(ره) خوشا به حال آنانکه با شهادت رفتند و خوشا به حال آنانکه در این قافله نور سر و جان باختند و خوشا به حال آنانکه این گوهرها را در دامان خود پروراندند.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال سال سختی در حوزه صنعت می باشد، افزود: اگر شهدا در دوران دفاع مقدس از جان خود مایه گذاشتند امروز نیز در برهه دیگری از تاریخ جوانان ما در حال جهاد اقتصادی هستند و ان شاءالله با مقاومت، تلاش و همکاری همه همکاران و مردم ایران از این جهاد سربلند بیرون بیاییم و کارنامه خوبی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه کنیم.

مدیر مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه سال گذشته موفقیتهای خوبی در حوزه معدن مس سرچشمه اتفاق افتاد، تصریح کرد: با برنامه ریزی های خوبی که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران دارند امسال هم شاهد اتفاقات بسیار خوبی در حوزه تولید و توسعه شرکت خواهیم بود.

احمدی با اشاره به اینکه تقدیر از خانواده های شهدا تنها کاری است که می توان برای این عزیزان انجام داد، خاطرنشان کرد: قطعاً یکی از اولویت های کاری ما رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگرانی است که در شرکت مس مشغول به کار بوده اند.

مدیر مجتمع مس سرچشمه به اقدامات مناسب صورت گرفته در واحد ایثارگران این مجتمع اشاره و ابراز امیدواری کرد که این اقدامات تداوم و بروزرسانی شود و در این زمینه مسئول امور ایثارگران و مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس مسئول پیگیری درخواست ها و مطالبات خانواده های معظم شهدا می باشند.

بنا به این گزارش، در این نشست از خدمات مهندس احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه، محمدرضا رجب پور مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مس سرچشمه و سید علی میرافضلی مدیر سابق روابط عمومی و خدمات اجتماعی مس سرچشمه در خصوص رسیدگی به امور خانواده های معظم شهدای صنعت مس قدردانی شد.

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: