کد خبر: 42/ ٠٧:١٣ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 42
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
تطبیق شرایط واحدهای ذوب شیلی با بالاترین استانداردهای زیست‌محیطی
 
مدیر بخش مطالعات و برنامه‌ریزی استراتژیک کوچیلکو گفت: از پایان سال 2018 واحدهای ذوب شیلی با قوانین و استانداردهای جدید (DS28) مطابقت داده شده‌اند که به معنی کاهش میزان انتشار دی‌اکسید گوگرد، آرسنیک و دیگر عناصر آلاینده است.

ژرژ کانتالوپز (Jorge Cantallopts) مدیر بخش مطالعات و برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت کوچیلکو افزود: برای دستیابی به سطح 95 درصد استانداردهای جدید وضع‌شده، واحدهای ذوب شیلی وضعیت محیط زیستی خود را ارتقا و مدرن‌سازی کرده‌اند.

مدیر بخش مطالعات و برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت کوچیلکو اظهار داشت: هدف پایه‌گذاری شده در شیلی کاهش آلودگی‌های ناشی از واحدهای ذوب و تصفیه و رسیدن به استانداردهای زیست‌محیطی بوده که در حال حاضر تقریباً این امر با برنامه‌ریزی‌های استراتژیک و تغییرات اصولی و پایدار اجرای آنها میسر شده است.

وی تصریح کرد: با این اقدامات این واحدها به‌تدریج از واحدهایی با عملکرد اقتصادی، تکنولوژیکی و محیط‌زیستی پایین به واحدهایی با ارزش افزوده بالاتر، شامل تکنولوژی‌های برتر، بهره‌وری و کارایی بیشتر تبدیل شده‌اند
به گفته مدیر بخش مطالعات و برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت کوچیلکو در ازای این اقدامات بهبود کیفیت محصولات حاصل از کنسانتره در سال جاری و سال‌های آینده مورد انتظار است.
وی افزود: واحدهای ذوب تحت نظر کوچیلکو تقریباً همگی در حال رسیدن به نرم‌های استاندارد جهانی از نظر میزان آلایندگی می‌باشند.

منبع: مس پرس

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
ستاد اقتصاد مقاومتي سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری مس پرس
انتشارات آرشیو ...

شرکت های مرتبط