کد خبر: 404/ ١١:١٥ - دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 404
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
مدير مجتمع مس سرچشمه:
روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه در کنار حوزه‌هاي توليد و توسعه، عملکرد خوبي داشته است
 
مدير مجتمع مس سرچشمه گفت: روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه نه تنها پيشاني مجتمع مس سرچشمه، بلکه پيشاني شرکت ملي صنايع مس ايران است.

روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه در کنار حوزه‌هاي توليد و توسعه، عملکرد خوبي داشته است

مدير مجتمع مس سرچشمه گفت: روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه نه تنها پيشاني مجتمع مس سرچشمه، بلکه پيشاني شرکت ملي صنايع مس ايران است.

به گزارش روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه، مهندس حسين احمدي در مراسم گراميداشت هفته روابط عمومي در فرهنگسراي شهر سرچشمه اظهار داشت: اينکه روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه به اين جايگاه رسيده که در اذهان عمومي و عملکرد خود در اين بلوغ را نشان مي‌دهد و نقل محافل شده است، جاي قدرداني دارد.

وي بيان کرد: قطعا عملکرد شرکت ملي صنايع مس ايران و مجتمع مس سرچشمه ناشي از تلاش‌هاي همه همکاران از ابتدا تا به امروز بوده و همکاران ما خوب اين امانت را تحويل گرفتند و با تلاش و سعي امانتداران خوبي بودند و بايد بکوشند اين روند صعودي رشد و پيشرفت شرکت را ادامه دهند.

مدير مجتمع مس سرچشمه خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ در شرکت ملي صنايع مس ايران توانستيم تمامي رکوردهاي توليد را ثبت کنيم؛ چه در حوزه معدن، و چه در واحدهاي تغليظ و ذوب، به نحوي که توليد ۷۰۲ هزار تن کنسانتره که در سال‌هاي قبل يک عدد رؤيايي بود، با تلاش همه همکاران ما محقق گرديد.

احمدي ادامه داد: توليد ۲۴۷ هزار کاتد عدد قابل توجهي است که در سطح وزارتخانه شرکت مس را به عنوان يک شرکت پيشرو معرفي کرد و عملکرد موفق همکاران ما در اين حوزه شاخص بود.

وي با اشاره به اينکه در حوزه توسعه هم همين روند جاري بود، ابراز کرد: راه اندازي پروژه دره زار و انتخاب پيمانکار در کمترين زمان، از دستاوردهاي اين حوزه است؛ به‌طوري که در ابتداي سال گذشته اين پروسه آغاز شد و در اول مهر ماه ۹۷ آغاز به‌کار کرد و تا کنون پيشرفت خوبي داشته است.

مدير مجتمع مس سرچشمه در ادامه تصريح کرد: يکي آرزوهاي صنعت مس راه اندازي پروژه اسيد و کنترل آلايندگي دودکش‌هاي ذوب و حفظ محيط زيست بود که در سال گذشته عملي گرديد.

وي افزود: علي‌رغم همه ناملايمات چه در حوزه تحريم‌ها و چه مسايل داخلي، شرکت مس به تعهد خود که تا پايان سال 97 کارخانه اسيد را به بهره برداري برساند، عمل کرد و در حال حاضر، هم توليد اسيد را داريم و هم فروش آن را.

وي در همين زمينه گفت: تنها کالايي که در سال ۹۷ نه تنها گران نشد بلکه ارزان شد و شرکت توانست آن را در بورس کالا عرضه کند، اسيد شرکت ملي صنايع مس ايران بود.

مدير مجتمع مس سرچشمه با بيان اينکه در سال ۹۷ شاهد افتتاح پروژه نوار دو و فلوتاسيون سرباره بوديم، ادامه داد: در حوزه مهندسي و ساخت نيز عملکرد خوبي داشتيم و بومي سازي قطعات در سال ۹۷ شتاب بيشتري گرفت.

احمدي با اشاره به حفظ توازن در شرکت مس، يادآور شد: سال ۹۷ در حوزه روابط عمومي همه مسئولين اذعان به حضور پررنگ مس در تمامي حوزه‌هاي فرهنگي و اجتماعي شهرستان، استان و حتي کشور داشتند و همکاران من توانستند عملکرد بسيار قابل توجهي از خود به نمايش بگذارند و غير از اين انتظاري نيست چرا که مجتمع مس سرچشمه، يک مجتمع جهاني است و بايد همه شاخص‌هاي آن در سطح بين المللي باشد.

وي اذعان داشت: وقتي اتفاقات سال گذشته روابط عمومي مس سرچشمه را در حوزه‌هاي مختلف مذهبي، فرهنگي و اجتماعي مي‌بينم، قابل قياس با شرکت‌هايي که در اين سطح هستند، نيست.

احمدي افزود: افراد موثري از قديم الايام، مديريت روابط عمومي مس سرچشمه را به عهده داشتند و الان نيز اين وضعيت ادامه دارد و توانسته‌اند در حوزه جانشين پروري نيز اقدام کنند و امروز تک تک عزيزان روابط عمومي به يک بلوغ رسيده‌اند و تصميم مي‌گيرند و اقدام مي‌کنند.

قابل ذکر است نشست بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومي، روز گذشته با حضور کارکنان شاغل و بازنشسته روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه برگزار شد.

 در اين نشست، دکتر حميد شکري خانقاه در مورد ويژگي‌هاي روابط عمومي هوشمند سخن گفت و جمعي از مديران و رؤساي پيشين روابط عمومي مس سرچشمه به بيان خاطرات خود در دو سه دهۀپيش پرداختند.

منبع: روابط عمومي مس سرچشمه

 

 

 

 

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: