قدردانی مسئولان استان کرمان و آذربایجان شرقی از حمایت‌های شرکت مس برای مقابله با کرونا
جمعی از مسئولان استان کرمان و اذربایجان شرقی از حمایت‌های شرکت مس برای مقابله با کرونا قدردانی کردند.
 پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تلاش جهاد گونه امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه در پیشگیری و مهار بیماری کرونا
به گزارش روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه از اولین روزهای اسفند ۹۸ که با مصوبه ستاد بحران مجتمع مس سرچشمه کمیته پیشگیری از ویروس کرونا تشکیل شده؛ یکی از امورهای مهم مجتمع که نقش مهم و کلیدی در روند مبارزه با شیوع کرونا ویروس در مجتمع داشته است، امور انبارها و سفارشات می باشد.
 چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شرکت مس نوادا کاپر تولید عملیات پامپکین هالؤ را به حال تعلیق در آورد
تولید مس در «معدن پامپکین هالؤ» در نتیجه محدودیتهای قاطعی که ایالت نوادا در ایالات متحده در رابطه با سفر و محل کار برای مبارزه با شیوع کووید 19 وضع کرده به حال تعلیق در آمده است.
 چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شرکت کنگویی شماف کارخانه فراوری مس-کبالت را به علت شیوع ویروس کرونای جدید موقتاً تعطیل کرد
نیکو دو لانژ، مدیر مالی شماف، شرکت فرعی کنگویی وابسته به شرکت شالینا ریسورسز مستقر در دوبی، روز یکشنبه به رویترز گفت این شرکت در حال متوقف کردن عملیاتهایش در کارخانه فراوری مس-کبالت اوسوک و تعطیل نمودن کارهای ساخت کارخانه موتوشی خود است.
 چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رئيس نظارت بر خدمات فني مجتمع مس سرچشمه خبر داد:
توزيع 10 هزار محلول الکلي و 17 هزار محلول آب ژاول بين واحدهاي مجتمع مس سرچشمه
پس از اعلام وجود موارد مثبت بيماري کرونا در کشور، با تصميم ستاد بحران مجتمع مس سرچشمه بلافاصله کميته پيشگيري از ويروس كرونا در مجتمع مس سرچشمه با محوريت امور بهداشت و درمان و با حضور امورهاي ايمني بهداشت و محيط زيست، نظارت بر خدمات پشتيباني، انبارها و سفارشات، حراست، آموزش و تجهيز نيروي انساني،نمایندگان کارکنان و روابط عمومي مجتمع تشکيل شد که تاکنون اقدامات موثري در اين زمينه بوسيله اين کميته و با مصوبات صورت گرفته در کميته انجام گرفته است.
 سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آنتوفاگاستا که با نیمی از نیروی کار خود عملیاتهایش را می چرخاند اعلام کرد 6 میلیون دلار برای مبارزه با ویروس کرونای جدید اختصاص داده است
آنتوفاگاستا، واقع در فهرست بورس لندن، روز پنجشنبه گزارش داد که این شرکت علی رغم اینکه با حدود نیمی از نیروی کار خود مشغول چرخاندن معادنش است شاهد تأثیر چشمگیری بر تولید خود در اثر اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونای جدید نبوده است.
 دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شرکتهای معدنکاری مس شیلیایی تصمیم گرفته اند تولیدشان را کاهش دهند
مؤسسه ای متشکل از شرکتهای معدنکاری در بخش مس به رویترز گفت: شرکتهای معدنکاری در شیلی در بحبوحه اقدامات قاطع برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونای جدید،در نظر دارند تولیدشان را کاهش دهند.
 يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پیش بینی تولید مس سال 2020 به 21 میلیون تن کاهش یافت
تولید مس جهانی در 2020 تحت تأثیر شیوع کووید 19 قرار می گیرد چنانکه شرکت تحلیل داده های گلوبال دیتا در حال حاضر رشد تولید امسال را بر خلاف نرخ رشد پیش بینی شده قبلی 3.4 درصدی 1.9 درصد پیش بینی می کند.
 شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه خبر داد:
روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا
«محمدرضا رجب پور» مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه شرکت ملی صنایع مس ایران یک صنعت پیشگام در کشور تلقی می شود، تصریح کرد: در این راستا در مجتمع مس سرچشمه به عنوان قلب تپنده صنعت مس در کشور در مقابله با ویروس کرونا اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و درمانی انجام گرفته و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه نیز پیشگام اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا بوده است.
 شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد:
وضعیت مجتمع مس سرچشمه مورد تایید است
رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در خصوص وضعیت مس سرچشمه گفت: این مجتمع مورد تایید است و تمام پروتکل های وزارت بهداشت را رعایت می کند.
 جمعه ١٥ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>